B L A N C E

Yükleniyor..

  • Fıstıklık Mah. 152064 Nolu Sok. No:23 Arslan Sitesi Kat.3 D:12, Şehitkamil/GAZİANTEP
Hakkımızda

Yenilikçi çözümler ve
yüksek kaliteli hizmet

Blance Şirketi, otomatik kapı, yükleme ve panjur sistemleri alanında uzmanlaşmış, sektörün öncü firmalarından biridir. Yenilikçi çözümler ve yüksek kaliteli hizmet anlayışımızla, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmayı amaçlıyoruz. Profesyonel kadromuz ve geniş ürün yelpazemiz ile sektörde sağlam bir yer edinmiş bulunmaktayız.

Misyonumuz

Blance Şirketi olarak, otomatik kapı ve sistemlerinde proje aşamasından satış sonrası hizmetlere kadar tüm süreçlerde, uzman kadromuz ile ‘Koşulsuz Müşteri Mutluluğu’ ilkesini benimsiyoruz. Kısa bir süre içerisinde sektörde haklı bir yer edinmenin gururunu taşıyor ve her zaman müşteri odaklı yaklaşımlarımızla en iyi hizmeti sunmayı hedefliyoruz.

Vizyonumuz

Gerçek kaliteyi, üstün hizmet anlayışımız ile sunmayı amaçlıyoruz. Uzman teknik kadromuz, montaj ve bakım ekiplerimiz ile güçlü ürün yelpazemiz sayesinde geniş bir müşteri kitlesine hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyoruz. Blance Şirketi olarak, değerli iş birliklerimizin uzun yıllar devam etmesini diliyor ve sektördeki lider konumumuzu pekiştirmeyi hedefliyoruz.